| Anna04 a întrebat:

Spuneti-mi si mie filme romantice (la care sa plang) dau funda!

7 răspunsuri:
| LauraMB a răspuns:

A walk to remember
cruel intentions
if only
jeux d'enfants
the notebook
my sassy girl
sweet novembre
remember me

| Andreeea_2224 a răspuns:

Titanic happy

| RainUmbrella a răspuns:

Taj mahal eu chiar am plans si The last song si toate filmele gen drama.

| Butterfly928 a răspuns:

E un film dar nu e romantic e The Last Song si il gasesti aici :
http://www.filmeonlinefree.com/the-last-song-2010-film-online/

Răspuns utilizator avertizat
| lifesgood a răspuns:

Eight below nu e romantic dar o sa plangi! E misto

| stefan_2442 a răspuns:

Un film la care cu siguranta plangi este :Fantoma mea iubita cu Patrick Swayze si Demi Moore il poti vede online pe situl filme gratis online, vizionare placuta.