| Ruxicutza26 a întrebat:

Spuneti-mi si mie la ce episod a ajuns serialul Pariu cu viata?

Răspuns Câştigător
| SuntFata a răspuns:

Hey.pariu cu viata a ajuns debea la ep.2 pentru ca il arata mereu numai luni de la ora 20.30 si dureaza 2 ore[cam naspa dupa parerea mea pentru ca din luni pana in luni uiti tot sau aproape tot ce s-a intamplat in ep trecut mai bine cate o juma de oara de luni pana vineri sau pana duminica decat 2 ore dintr-o saptamana in alta da ma rog e decizia lor]