| Narfundo a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme cu vampiri si varcolaci. Cel mai bun film ia mareata funda.

25 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mai bine alegi un serial: The Vampires Diaries love struck love struck love struck
daca te uiti la un episod te indragosteti pe loc de Damon (in caz ca esti fata logic big grin) daca esti baiat, o vei adora pe Elena sau pe Caroline"

bye-bye

| Akira a răspuns:

Blood and Chocolate[varcolaci]
Interview with the vampire[vampiri]
True Blood, serial[amandoua]

| Akira a răspuns:

Poti sa incerci si The Gates are de toate:vampiri, varcolaci, vrajitoare, succubus etc

| Narfundo explică:

Hahaha am vazut The vampire diaries.Pacat ca sunt doar 2 sezoane(

| Herp a răspuns:

Van Helsing e dupa parerea mea cel mai bun film. E o lupta intr-e vampiri si varcolaci. happy

| Deennn a răspuns:

The wolfman.
Dracula.
Blood : The last vampire.
Twilight.
Moonlight.
True blood.
The Vampire Diares (serial).
Trick or Treat.
Blood ties (serial).
Serialele si majoritatea din filme le-am vazut si ti le recomand. love struck

| MDLNA a răspuns:

Hello!
Twilight [Twilight, New Moon, Eclipse, Breaking Down ( care inca nu a aparut, fii pe faza.) ];
Vampire DiarIes;
True Blood.
Si mai sunt si parodiile dupa twilight. ( Vampires Sucks - vizioneaza-l e foarte amzuant. )

| BeeFree a răspuns:

Cele mai bune filme cu vampiri si varcolaci sunt Twilight (toate partile, iti recomand si cartile) apoi :X cel mai misto serial:X jurnalele vampirilor...merita sa acorzi un week-end ca sa te uiti la elhappy e cel mai bun serial 4 ever

| ninaelenadobrev a răspuns:

Twilight, the vampire diaries, interviu cu un vampir, regina blestematilor

| Moncherie a răspuns:

Transylmania (comedie) - vampiri

| Moncherie a răspuns:

Intai uitate la trailer dupa aceea decide

http://www.youtube.com/watch?v=LGqYpl0DiWc

Transylmania

| xkatax97 a răspuns:

Film:Twilight (New Moon, Eclipse ) Serial: The Vampire Diaries;

| Ellena20 a răspuns:

The Vampire Diaries.
Twilight.

Acestea sunt cele mai bune.:X.eu le ador:X

Funda?smug

| spikey1 a răspuns:

Pai ce sa zic: in primul rand Twilight (dar banuiesc ca daca esti pasionat de filme cu vampiri deja l-ai vazut), mai maerita vazut si Jurnalele Vampirilor oricum am auzit ca o sa apara un serial la tv cu filmu asat ca e lung, altceva ce am vazut si-ti recomand este Van Helsing(l-am vazut pe la 8 ani si era filmul meu preferat laughing ) sau Interview with the vampire, clasicul Dracula, imi ar fi si True Blood ca am vazut serialul si mi se pare misto ia sa vedem ce imi avem aa da si Vampire's kiss cu varcolaci nu prea stiu dar o sa ma documentez si mai revin

| spikey1 a răspuns:

Imi dai te rog fundita sad

| april93 a răspuns:

The true blood, Van Helsing, Blade Trinity, Underworld Evolution, cam astia sunt si nu stiu daca iti place sau l-ai vazut Twilight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The vampire diares
eu il ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme : Interview with the vampire, Queen of the Damned, Van Helsing...si astept cu nerabdare filmul Priest.

Seriale: Moonlight, Blood Ties (asta are de toate si zombi, vrajitoare, vampiri, fantome, etc.), True Blood

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alte fime nu mai stiti ca le-am vazut pe toate caut altele noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The vampire diaries.

| MadnessCaffe a răspuns:

Twilight Saga - Are si vampiri si varcolaci.Este o serie de vreo 3-4 filme daca nu ma insel, am uitat cate sigur, dar sunt bestiale.

| katy1996 a răspuns:

-twilight, new moon, eclipse, breaking dawn-stephanie mayerlove struck
-Blade Trinity
-Van Helsing
-Underworld Evolution
-Circul ororilor: Asistentul vampirului
-Blood: Ultimul vampir
-Printesa vampirilor II
-Dracula
-Lessbian Vampire Killers
-The Vampire Diaries
-Let the right one in
-Magicieni contra vampiri(disney channel)
-Mama are întâlnire cu un vampir(disney Channel)love struck

| sabinuk a răspuns:

Pai seriale:true blood, vampire diaries, blood ties
si filme:twilight saga(amurg, luna noua, eclipsa, zori de zi), blood and chocolate, Van Helsing, Shadow of the vampire si cam ata.SUCCESwinking

| madalina0101 a răspuns:

Circul ororilor: Asistentul vampirului

Daybreakers: Vanatoarea a inceput

Blood: Ultimul vampir

Legenda vie

True Blood

Printesa vampirilor II

Ultima secta

Dracula

Clanul vampirilor

| Gheorghiu_Clement_1993 a răspuns:

Underworld,toate, si teen wolf