| lizzy01 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme faine gen fantastic, actiune. Sau comedii dar nu comedii romantice...Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| TraficantDeVise10 a răspuns:

Pai mie imi place Are we there yet.
Te poti uita deseara de la 8. 30 pe PROtv la Norbit. Ii supeer:X

| ღNameღ a răspuns:

Ghost--fantoma mea iubita, (cel mai superb film di lume si eu il addor, incearcal

| Aleeeka a răspuns:

Uite aici un top de 100 de filme din care poţi să alegi http://www.cineblog.info/top-100-cele-mai-bune-filme/
Au şi o scurtă descriere.

| MadnessCaffe a răspuns:

Incearca American Pie e comedie, am ras o gramada la el. Daca l-ai vazut poti viziona Blue Mountain State doar ca e pe episoade, e tot comedie. tongue