| BulldogK a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste seriale bune. Ca punct de reper, imi place Supernatural si American Horror Story, adica mai pe scurt seriale care nu sunt neaparat horror dar care sunt in genul asta.
In special cu paranormal sau chestii d-astea, nu ca Walking Dead de exemplu. Desi mi-a placut si asta foarte mult.

Si, daca stiti si niste seriale bune de comedie, dar nu foarte vechi. Dar nici prea noi. Cum este Big Bang Theory sau Brooklyn Nine-Nine.

Sau, alt serial super daca stiti voi. Nu conteaza genul

Răspuns Câştigător
| bystefu a răspuns:

Pe mine m-a captivat:

1. Lost (poate e ceea ce vrei tu)
2. Prison Break
3. Boardwalk Empire
4. Supernatural (insa m-am plictisit la un moment dat)
5. Gossip Girl (il adoram la vremea lui)
6. Vikings
7. Game of thrones
8. Walking dead(plictisit si de acesta)
9. Breaking Bad (la inceput nu mi-a placut, dupa cateva episoade am dat in dependenta)
10. Dr. House (serial de suflet)
11. Grey Anatomy
12. Spartacus

Si poate mai sunt.Insa in momentul de fata caut doar seriale incheiate, nu imi place sa astept.

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

From Dusk Till Dawn: The Series,Damien,The Magicians, Harper's Island, Stranger Things, Into The Badlands, Shadowhunters: The Mortal Instruments, Beyond, The OA, 3%// Room 104, Disjointed, Comrade Detective

| Kyttynna a răspuns:

Serialele super tari pe care le-am vazut si le recomand sunt: The Flash, Black Sales, The musketeers, Once upon a time, Merlin, The night manager. Nu sunt genul celor doua mentionate de tine dar sunt captivante si provoaca dependenta.

| marriancosmin a răspuns:

Witches of East End, Orphan Black

| Cata_Catalin_1999_jbKa a răspuns:

Un serial foarte fain este:
Inima de tigan. Este de 6 aproape 7 ani in platouri si in caz de iti place actiunea, ti l recomand cu cel mai mare drag

| IoanaValentina040206 a răspuns:

Stranger things. Recomand, e bestial

| AndrewGFX a răspuns:

Iti recomand Harry Potter.

| AndrewGFX a răspuns:

Iti recomand Harry Potter