| kimmy7 a întrebat:

Spuneti-mi si mie telenovele/emisiuni si alte chestii din categoria aceasta, daca ati putea sa mi le spuneti pe toate chit ca sunt mai vechi. Exemple: Iubire interzisa, Vocea inimii, Narcisa salbatica, Copii contra parinti, Comanda la mine etc. Cele mai multe si interesante primesc funda :*

2 răspunsuri:
| 1Dana1 a răspuns:

Sa te prezint parintilor, ochii din umbra, pe banii parintilor, iubiri secrete...

| anutza08 a răspuns:

Fa-ti cont pe vplay, poti incerca, am gasit cam orice pe acolo>:d<