| AriannaAri a întrebat:

Ce emisiuni gen "Comanda la mine" si "Copii contra parinti" mai stiti?

Răspuns Câştigător
| Patyi a răspuns:

Bună. Iubire Interzisă pe Naţional TV, Să Te Prezint Părinţilor, Pe Banii Parinţilor pe Kanal D, Super Nanny, Curat & Murdar.

Sper că te+am ajutat. Fundiţă?

| daydreamer a răspuns (pentru Patyi):

Ea se refera la emisiuni cu adolescenti d'aia nebuni care ajung cuminti pana la urma. Din tot ce ai zis tu se potriveste oarecum doar Pe banii parintilor.

| Patyi a răspuns (pentru daydreamer):

Ştiu şi eu la ce se referea. Eu i-am dat cateva emisiuni cu copii, cu exceptia Curat & Murdar. Alte emisiuni exact ca alea nu mai sunt!winking

4 răspunsuri:
| 1000bodies a răspuns:

Era demult o emisiune pe Prima Super Nani. Dar nu e chiar la fel ca emisiunile mentionate de tine laughing

| emma8931 a răspuns:

Ochii din umbra, iubire interzisa, iubiri secrete