| Cosmina10 a întrebat:

Spuneti-mi si mie toate partile din "Fast and Furious" va rog... funda

Răspuns Câştigător
| AriRa a răspuns:

Furios si iute (2001)/ Mai Furios, Mai Iute (2003) /The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006) /Furios si iute 4: Piese originale (2009) /Furios şi iute în viteza a 5-a: Jaful de la Rio(2011) si The Fast and the Furious 6 va aparea in 2013.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 5 fast and furious. Fast and furious 6 va fi facut in 2013 Vin diesel joaca in toate apare si paul walker prin 2 sau 3 si Dwayne Jhonson in 5!

| Cosmina10 explică (pentru anonim_4396):

Mdea, m'ai lamurit, eu vroiam toate partile cum se numesc, nu cine joaca in ele ca asta stiu si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am raspuns pentru funda.