| Elly_Ella_1999 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un film de dragoste cu adolescentii ca in genul lui a walk to remember sau the last song. Vreau unul la care sa plang. Dau funda :d

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Now Is Good (2013),Never Let Me Go (2010),Keith (2008),Remember Me (2010),One Day (2011)

| noname2021 a răspuns:

Tres metros sobre el cielo, Tengo ganas de ti (partea a 2 a din tres metros sobre el cielo),The first time(nu cred ca o sa plangi dar e super),What a girl wants(la fel),Dear John,Spectacular(la fel),Warm Bodies(e cu zombi dar nu e de groaza deloc, e o poveste de dragoste intre un zombi si o fata, om desigur, e prea tare, dar n-o sa plangi)

| Serree a răspuns:

LOL (2012),Titanic,Beutiful Creatures.