| byza a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog cand este reluarea de la emisiunea "Pe banii parintilor" prezentata pe Kanal D? Vreau rasp dau fundita happy... Sau daca pute`ti sa`mi spuneti un site unde pot gasi toate serialele de pana acum de la pe banii parintilor Vrg mult... :X:*happywinking

Răspuns Câştigător
| ralluca03 a răspuns:

Este marti de la 22:30. Si eu caut toate episoadele dar nu le.am gasit.

4 răspunsuri:
| simpatica96 a răspuns:

Http://www.kanald.ro/Editii/Pe-Banii-Parintilor/2011-04-22-1/
Aici am gasit episoade din emisiune...Nu stiu daca sunt toate dar sper sa iti fie de ajutor.;):)

| simpatica96 a răspuns:

Http://www.kanald.ro/Editii/Pe-Banii-Parintilor/2011-04-22-1/
Am gasit aici cateva episoade din emisiune dar nu stiu daca sunt toate... Sper sa iti fie de ajutor.:)

| RoXyDuLcLcA a răspuns:

Un site de canale este http://tv.acasa.ro/

| byza explică:

Nu mi-a folositwinking