| teiubesk23 a întrebat:

Spuneti-mi va rog daca stiti cum se numeste melodia din episodul 89 Iubire si Onoare.cind Noor fuge.Va rog mult.

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

Aceea nu e o melodie.este doar un negativ.winkingsunt mare fann iubire si onoare si o iubesc pe ilinca, nor si rania.ca gen masculijn pe victori si amirwinking
urmares cu entuziasm si nerabdare fiecare episodhappymi-ar fi parut bine daca ar fi tinut mai mlt de o oracryingfunda?big grin

1 răspuns:
| teiubesk23 explică:

Fie si negativ.dar stii cum se numeste. funda o ofer doar celui care-mi da un raspuns concret.winkingtongue