| Spider2Wolf a întrebat:

Spuneti-mi va rog pe ce site pot vedea H2O sezonul 4 cu subtitrare sau direct in limba romana. fundita!love struck

Răspuns Câştigător
| Sky_6013 a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun dar sezonul 4 nu a aparut si cred ca sunt sanse slabe sa apara. Daca te-ai uitat la celelalte sezone nu avem decat sa asteptam urmatorul daca se va face. Sper ca te-am ajutathappy

3 răspunsuri:
| RoxyLaLa a răspuns:

Buna!
Sezonul 4 nu a aparut. Dk vrei sa te uiti la celelalte sezoane intra pe www.peteava.ro.Funda?

| RazvyP a răspuns:

Buna!
Al patrulea sezon nu a aparut sau poate nici n-o sa apara. Daca vrei
sa te uiti la primul sezon, al doilea sezon si al treilea sezon, uita-te pe www.peteava.ro.
Funda? Pls :o3

| gwen4u5 a răspuns:

Nu exista un al 4-lea sezon.