| EumanumescTheodoraAlexandraMilan07082000 a întrebat:

Spuneti-mi va rog toate filmele twilinght de la primul pana la ultimul funda

Răspuns Câştigător
| PedoBarbie a răspuns:

Twilight e un film cu vampiri şi vârcolaci în 5 părţii:
1.Amurg(Twilight),
2.Lună Nouă(New Moon),
3.Eclipsa(Eclipse),
4.Zori de zi1(Breaking dawn1)
5.Zori de zi2(Breakingdawn2).
Actorii principali sunt Kristen Steward, Robert Pattinson şi Taylor Laughtet
Aceste 5 părţi împreună se numesc saga Amurg(Twilight) şi sunt scrise de scriitoarea Stephanie.
Pe curând!

2 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

1.Amurg
2.Luna noua
3.Eclipsa
4.Zori de zii partea 1 si 2.
O zi buna!

| girl55 a răspuns:

Pai primul se numeste twilight (adica amurg) al 2 lea se numeste nw moon( luna noua) 3 eclipse(eclipsa)4breaking dawn(zori de zii)si are 2 arti:] sper ca te-am ajutat:]