| Butterfly22 a întrebat:

Spuneti va rog ceva seriale interesante, in afara de vampire diaries, gossip girl, secret circle, lost, pretty little liars. mersi anticipat, funda:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Supernatural" este povestea lui Sam si a lui Dean Winchester, doi frati uniti de acelasi destin: ei calatoresc prin tara cu misiunea de a gasi si a ucide cele mai infricosatoare creaturi ale intunericului, de care oamenii au auzit doar din legende si superstitii. In timpul acestei lupte cu raul, Sam descopera multe lucruri despre sine, despre care nu stia pana atunci. Incurajati de propriul tata sa se avante in aceasta aventura pentru a gasi creatura care le-a ucis mama cu multi ani in urma, cei doi frati declanseaza o adevarata vanatoare a demonilor. Vampirii, varcolacii si fantomele sunt doar cateva dintre creaturile cu care Sam si Dean se confrunta. Pe parcurs ei vor fi ajutati de catre ingeri, arhangheli si lupta lor impotriva fintelor intunericului se va extinde si va capata dimensiuni "biblice", fiind in permanenta o batalie intre bine si rau, ingeri si demoni.

5 răspunsuri:
| dinulia94 a răspuns:

One tree hill... hellcats... The Lying Game

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supernatural(cel mai tare serial :X )
Lost
Moonlight
Two and a half man(se difuzeaza pe procinema de luni pana joi de la 21:00 - 22:00)
Gilmore Girls
Mesaje De Dincolo
CSI:New York
CSI:Miami
Glee
nu mai stiu big grin

| mariacool a răspuns:

How i met your mother e amuzant daca te uiti la tot; the big bang theory; lie to me; desperate housewives; merlin; once upon a time; one tree hill mai vezi u sunt foarte misto intra pe v p l a y. r o ( am scris cu pauza ca nu am voie sa pun un link)fa-ti cont si intri la coletii si sunt o gramada de seriale si vezi cate vrei pe gratis... sper ca te-am ajutat :* funda?

| Butterfly22 explică (pentru anonim_4396):

Am mai auzit de supernatural. dar poti te rog sa-mi spui pe scurt despre ce merge vorba...

| Zenicide a răspuns:

Rome
The Tudors
Endgame
Californication
House of lies
Satisfaction
Castle
Justified
The Philanthropist
V (2009)
Firefly