| R3DAOT a întrebat:

Stie careva din ce film ii aceasta secventa?

http://www.damnlol.com/pics/738/fc6e046852aaa22fceedf3a0 32e885f5.gif

As aprecia daca mi-ar spune cineva. Multumesc

Răspuns Câştigător
| MytyKoste a răspuns:

E din filmul RED(Greu de pensionat in romana)

7 răspunsuri:
| Alejandra4785 a răspuns:

Baa si uh nu mai zice de mine pe cat sunt nascuta si cati ani am ca nu te priveste pe tine tonguebig grin hai pa :*

| R3DAOT explică (pentru Alejandra4785):

Pai iti scrie la profil asa ca i-am raspuns la intrebare la cel care o intrebat :-p in primul rand tu ti-ai pus anul nasterii sa se vada asa ca nu ai dc sa te superi :-p

| Alejandra4785 a răspuns:

Pentru R3DAOT pai si cum o scot

| R3DAOT explică:

Va multumesc foarte mult. raman datorwinking

| R3DAOT explică:

La editare profil, chiar jos deasupra de salvarewinking sper sa te descurci