| ryku a întrebat:

Stie careve un serial bun

Răspuns Câştigător
| Ambalaj a răspuns:

Eu nu o sa iti dau 20-30 de seriale cum au dat ceilalti si nu cred ca am sanse sa primesc funda cu un serial dar ma rog... Iti recomand Human Target. Are mai multe sezoane mi se pare. Sper sa-ti placa.Vizionare placuta! Si ar mai fi un serial germna care din pacate nu e tradus in romana pe internet si se da la tvbig grinanni Lowinski. Parca asa se numea.

8 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

1. Teen Wolf
2. Pretty Little Liars
3. True Blood
4. Gossip Girl
5. Angel
6. Blood Ties
7. Valemont
8. The Gates
9. Buffy The Vampire Slayer
10. Being Human
11. Moonlight
12. Ultraviolet
13. Kindred: The Embreced
14. Forever Knight
15. Grey's Anatomy
16. Prison Break
17. Supernatural
18. The Vampire Diaries
19. Terra Nova
20. The Secret Life Of The American Teenager
21. The Nine Lives Of Chloe King
22. The Lying Game
23. Revenge
24. One Tree Hill
25. 10 Things I Hate About You
26. Merlin
27. Sabrina- The Teenage Witch
28. Eastwick
29. Hex
30. Game Of Thrones
31. Arrow
32. Lost Girl
33. Revolution
34. Glee
35. Beauty and the Beast
37. Robin Hood
38. Hellcats
39. Friends
40. The Carrie Diaries
Dar în principal "Arrow". E tare de tot serialul ăla happy

Răspuns utilizator avertizat
| faramatania a răspuns:

Arrow
Lost
The Walking Dead
Pretty Little Liars
The Vampire Diaries
True Blood
Teen Wolf
Hemlock Grove
Banshee
Bates Motel
Lost Girl
The Carrie Diaries
Gossip Girl
The O.C.
Awkward
Skins
Hellcats
Supernatural
Continuum
Game Of Thrones

| 8mariastar a răspuns:

Star Trek si urmaresc oricand orice legat de Star Trek, chiar daca le stiu toate replicile. :blush:

2. The Office - mi se pare cel mai bun serial de comedie. E comedie fara ras pe fundal, cu elemente pe care sigur toti le traim la servicu sau in viata personala, dar duse putin la extrem. Judecati serialul dupa primele 4-5 episoade, pentru ca are de multe ori glume subtile, cu care trebuie sa te obisnuiesti.

3. The Middle - comedie. Imi place pentru ca prezinta viata de familie reala, cu oameni muncitori, din clasa medie, care se chinuie sa supravietuiasca.

4. Fringe - SF. A fost fain pentru ca imi plac SF-urile, dar unele lucruri erau cam trase de par. Recomand pentru fanii SF.
]

| piTiCcu a răspuns:

Grey's Anatomy
Private Practice
Pretty Little Liars
The Vampire Diaries
True Blood
Teen Wolf
Merlin
Moonlight
Dexter
CSI Miami
Bafta!

| AleAlbu a răspuns:

Suleyman Magnificul, Iubire Ascunsa, The Borgias, The Tudors, Grey's Anatomy, Private Practice, Asi, Dexter, CSI, How I Met Your Mother, Gossip Girl, The Vampire Diaries, Pretty Little Liars, 1001 nopti etc... Sper ca te-am ajutat happy!

| ryku explică:

Mersi