| Dany3 a întrebat:

Stie cinava cand va incepe sau daca a inceput sezonul 3 din "Iubiri Secrete"? Dau fundiiiitaa

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, sezonul 3 din Iubiri Secrete incepe pe 27 februarie:x, uite si linkul:http://www.iubiri-secrete.info/iubiri-secrete-sezonul-3-episodul-1.Funda? plzz:)

9 răspunsuri:
| Krosa a răspuns:

La inceputul martiei

| Winners10 a răspuns:

Pe 27 Februarie. Funda?big grin

| Peter28 a răspuns:

Aia de pe primatv.ro au spus ca va aparea in februarie, martie pe acolo. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Diux96 a răspuns:

La inceputul lunii martie

| 0Andrei1 a răspuns:

Nu a inceput, pe 24 februarie incepe sau in toamna

| ava99 a răspuns:

Pe la inceputul lunii martie va incepe sezonul 3 din Iubiri Secrete.

| 718 a răspuns:

Inca nu a inceput.Va incepe pe la inceputul lui martie.Si eu ma uit la Iubiri secrete.

| SweetBombonik a răspuns:

Ca celelalte adica in perioada in care a inceput 1 si 2 cu siguranta

| anaciornei a răspuns:

Pai acum ruleaza sezonul 2 dupa care v-a incepe si sezonul 3