| ana290 a întrebat:

Stie cinceva in ce format sunt videoclipurile descarcate de pe youtube? Sau daca nu sunt, de unde pot descarca episoadele Kamikaze Kaitou Jeanne si in ce format?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in format mp4 si le gasesti episod cu episod in youtube, trebuie sa scrii doar Kamikaze Kaitou Jeanne la search-ul de pe youtube si le descarci cu programul YTD(youtubedownloader). cu acel program, poti converti videoclipurile in ce format vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://en.savefrom.net/
Poti sa descarci in ce format vrei un video de pe youtube.

| StefaniaM a răspuns:

Apoi eu am o aplicatie pe tableta care ma lasa sa descarc in aproape orice format.Se numeste Tubemate

| trochios a răspuns:

De pe YouTube poti descarca direct in ce format vrei cu site-ul http://www.filsh.net/