| potarnicuta a întrebat:

Stie cineva cand incepe sezonul 2 din Eu si Mia? E deja vara si am auzit ca la vara va incepe. Am citit pe un sait ca sezonul 2 din eu si Mia a inceput in 7 februarie 2013 in Italia. Oare sa ne fi exclus pe noi? A inceput sezonul 2? Cand incepe in 2013, 2014, 2015? Cand incepe? Nu stie nimeni un sait unde pot vedea zezonul doi daca a aparut? Mai apare sezonul 2? Da? sau Nu?

Răspuns Câştigător
| Salluty a răspuns:

Din cate am inreles eu, Eu si Mia se difuzeaza mai intai in Italia unde a fist filmat, apoi in Canada si in cele din urma ajunge si in Rusia si Romania. Sezonul asta e asteptat de un an si ceva deci cred ca ar trebui sa apara in curand. Sper sa il avem in iarna cel tarziu.

1 răspuns:
| CorneliaC a răspuns:

Da ce serial e asta?