| Alin_Alin_2000_jeUB a întrebat:

Stie cineva cand sau daca apare sezonul 4 din Lucifer sau macar o parte a doua din sezonul 3. De exemplu s-a terminat la episodul 14, gen daca v-a aparea 15, 16, 17 etc.Sau sezonul 4, stiu sunt enervant laughing Va rog spuneti-mi. Iubesc serialul

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Mai sunt inca 8 episoade. http://www.imdb.com/title/tt4052886/episodes?season=3&ref_=tt_eps_sn_3

| Alin_Alin_2000_jeUB explică (pentru Sn4k3):

Mersi.Vor aparea toate pe 28 februarie sau doar primul gen din cele 8?

| Sn4k3 a răspuns (pentru Alin_Alin_2000_jeUB):

Doar primul.

3 răspunsuri:
| Alin_Alin_2000_jeUB explică:

Ce ai man? laughing