| BeLyNdA a întrebat:

Stie cineva cand se termina naruto shippuden? Dau funda celui care imi raspunde mai repede si mai corect.

8 răspunsuri:
| 3thera a răspuns:

Avand in vedere ca nici manga(benzile desenate japoneze care sunt inaintea anime-ului, desenate de Masashi Kishimoto - creatorul Naruto) nu s-a terminat, o sa mai ia vreo 3 ani pe putin.

Pana atunci urmareste episoadele din Shippuden care apar in fiecare joi.Va trebui sa ai rabdare tongue Dar daca esti asa curioasa, citeste manga ca ti-am zis ca e ceva inainte.

| BellsC a răspuns:

Am inteles ca inca se deseneaza.winking

| birdie14 a răspuns:

Urmaresc serialul si stiu doar cum se termina, cand se va termina:Nobody knows. Oricum mai are multe episoade! Poti cauta pe Anime Kage, site-ul oficial:
http://anime.kage.ro/
Este acolo un chat poti intreba.Am intrebat pe cineva si imi spune:"Cand moare ala ce a facut seria":))
Ma anunti daca vrei sa stii cum se termina!

| Artemesia a răspuns:

Pai pe site-ul "peteava.ro" gasesti peste 200 de ep, dar cum nu urmaresc serialul asta, nu stiu cand se termina.
Poti incerca sa cauti pe acest site.
Sper ca raspunsul meu ti-a fost de vreun ajutor! happy

| Madalovenar a răspuns:

Naruto shippuden in ca nu se va termina prea repede.Nu sunt sigura daca e corect ce am auzit dar am vazut undeva ca la noi in tara este diabia peste episodul 200 dar cea complete ar avea peste 400 de episoade.Cine stie daca e adevarat.Dar poti citi manga in romana pe www.animekage.ro/ Este cu mult inaintea animeului.

| Arturelus a răspuns:

Habar nu am cand se termina... Poti vedea pe site-ul : http://naruto.viz.com/

| cr1sty1 a răspuns:

Si eu la fel am inteles... (ca nu se va termina prea curand- cea ce e bine big grin) oricum cautati pe youtube Naruto Shippuden Opening version Pelicula 5 - Blood Prison
Pelicula04 arata mai multebig grin
1 video
Iscriviti

| cr1sty1 a răspuns:

Iti zic eu nu se termina prea curand :D http://www.youtube.com/watch?v=sHiR70UMfb0&feature=related