| deea_5313 a întrebat:

Stie cineva cum se termina Naruto Shippuden? Sau daca apare si Akippuden?

Răspuns Câştigător
| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Buna!
Pai cel mai probabil Naruto Shippuden se va termina cu o lupta dintre Sasuke si Naruto, o lupta lunga de cateva episoade in care amandoi isi vor pierde viata, dar bine-inteles, dupa ce Naruto devine hokage.
Iar de Akippuden este doar un zvon lansat, chiar in persoana de creatorul seriilor Masashi Kishimoto, dar ramane deocamdata la stadiul de zvon.

1 răspuns:
| Edy_7330 a răspuns:

Shippuden-ul mai e ceva pana se termina iar de akippuden mai asteapta