| Didiana11 a întrebat:

Stie cineva cate episoade vor mai fi din Naruto Shippuden si daca Temari o sa
fie cu Shikamaru?

Răspuns Câştigător
| AllyLove a răspuns:

In privinta lui temari si a lui shikamaru nu stiu dar crede-ma ca va mai dura o lunga perioada pana naruto shippuden se va termina.eu citesc manga care e cu muuuuult inaintea anime-ului iar acolo inca mai se defasoara razboiul,apoi mai e si lupta dintre sasuke si naruto, lupta cu madara, mai e mult deci naruto shipuuden va mai dura cativa ani

2 răspunsuri:
| dolcEE a răspuns:

Urmaresc si eu Naruto si o sa fie cel putin 600 de episoade din Naruto Shippuden :) le poti vedea subtitrate in romana pe www.animekage.ro

| Kuma a răspuns:

Eu am vazut ca vor fi 320 de episode, asta tinand cont de anime, nu de manga.