| MaNDwN a întrebat:

Stie cineva ce s-a intamplat cu animekage?

12 răspunsuri:
| MrRava13 a răspuns:

Mie imi merge. ce problema ai cu el?

| MaNDwN explică (pentru MrRava13):

Http://animekage.com/
Serverul nu a fost găsit

Firefox nu găsește serverul animekage.com.

Verificați adresa de erori de tastare cum ar fi ww.exemplu.ro în loc de www.exemplu.ro Dacă nu puteți încărca nicio pagină, verificați conexiunea la rețea a calculatorului dumneavoastră. Dacă sistemul dumneavoastră este protejat de un paravan (firewall) sau proxy, asigurați-vă că Firefox are permisiunea de a accesa internetul. asa zice la firefox, da nu mai mere nici de pe chrome si nici firefox!

| ryuu a răspuns (pentru MaNDwN):

Imi este teama ca au inchis site-ul. Dearece nici pe chrome sau Explorer nu merge. Plus ca dureaza de cateva zile bune, la inceput am crezut ca au o probleme cu server-ul sau nu stiu ce alta problema. Dar acum tind sa cred ca pana aici le-a fost. Sper din tot sufletul sa ma insel. crying

| MaNDwN explică (pentru ryuu):

crying crying crying ahhhhh si era un site ffff fain! crying da doamne sa nu il inchida!

| MaNDwN explică (pentru ryuu):

Dar, cum adica, pana aici le-a fost?

| ryuu a răspuns (pentru MaNDwN):

Adica, am facut referire ca la inchis definitiv. Si din cauza asta la sfarsitul comentului anterior am spus "Sper din tot sufletul sa ma insel. " crying chiar imi placea site-ul ala.

| MrRava13 a răspuns (pentru MaNDwN):

Mie imi merge si acest site, chiar daca ma uit la aceleasi pe anime.kage.ro, incearca-l pe asta, are aceleasi animeuri, doar ca e mai bun

| AlinKun a răspuns (pentru MrRava13):

Nu frate sunt 2 e animekage.com
si nu merge din cauza ca sau mutat pe http://www.anime-kage.ro/

| MaNDwN explică (pentru AlinKun):

Aham. :-J a revenit. au avut probleme la el. mie imi trebuie doar pentru naruto shippuden. si pe asta al tau sunt numa 16 din 260 sau cate sunt laughing

| AlinKun a răspuns (pentru MaNDwN):

Nici eu nu mai inteleg cate siteuri mai au exact dar acum nu merge unu merge altul laughing

| MrRava13 a răspuns:

ATENTIE. Screiti voi site-ul gresit, este anime.kage.ro nu animekage.ro,incercati

| paulica2003 a răspuns:

Ai putea folosi anime.ro e foarte bun site eu acol ma uit... nici mie nu imi merge animekage