| KatnisssssssssMe a întrebat:

Stie cineva ce se va intampla cu leon si violetta acum ca s-au despartit? vor mai fi impreuna sau ce se va intampla cu ei pana la sfarsitul serialului?

Răspuns Câştigător
| xCascavaalProblemex3 a răspuns:

Stiu doar ca violetta va fi cu tomas ludmila cu leeon si herman cu angi iar jade si matias vor pleca din casa

| KatnisssssssssMe explică (pentru xCascavaalProblemex3):

Scenaristii astia nu mai stiu de capul lor. pe tot parcursul serialului leon nu o baga in seama pe ludmila si dupa aia iar ajung impreuna. ce tampenie

2 răspunsuri:
| xCascavaalProblemex3 a răspuns:

Stiu adica trebuia ca leon sa fie cu violetta si ludmila cu leon