| AndreYStaR a întrebat:

Stie cineva ceva filme de comedie nou aparute? FUNDA URGENT

Răspuns Câştigător
| Dovahkin20 a răspuns:

Nu este nou aparut dar este foarte bun! ''American Pie'' e un fim super happy mai incearca si ''Mamaia'' ''Spring Breakers'' "We're the Millers''. sunt foarte misto. Funda?

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

We are the Millers

Spring Breakers

http://www.cinemagia.ro/filme-comedie/poster,an/?&pn=4

| paulpaul25 a răspuns:

Un film de comedie nou aparut, foarte haios, cu faze la care chiar razi este We are the Millers, sa-ti spun pe scurt, e o familie falsa, facuta pentru un transport de droguri, o situatie interesanta, specifica unui film de actiune, situatie care se rastoarna si de acolo incepe toata comedia. L-am vazut si chiar il recomand.

| Cristina27061999 a răspuns:

Ted
big mama

| AndreYStaR explică:

Am sa vizionez trailerele si apoi declar un castigator.