| AtashiNoBakaDesu a întrebat:

Stie cineva ceva filme romantice gen "The notebook" sau "The last song"?
Funda

Răspuns Câştigător
| SPINAKZU a răspuns:

A walk to remember, e foarte fain!

6 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Wuthering Heights, îl recomand, este un film grozav.
A walk to remeber, da e un film bun, cu un final, nu prea plăcut.
Dear John, din nou, un film bun, după părerea mea.
Apoi încă câteva filme care merită.
Serendipity
If only
One Day

| AtashiNoBakaDesu explică (pentru FadetoBlack):

Ohh straight face de ce ma reped eu atata sa dau funde?laughing
Tu o meritai...
Mersi :*

| FadetoBlack a răspuns (pentru AtashiNoBakaDesu):

Stai liniştită, nu stau într-o fundă, sau în milioane de funde. happy
Vizionare plăcută.

| NotToday a răspuns:

Dear John

| MoRtal190 a răspuns:

Pe aripile vantului, dar e cam vechi, Titanic,

| LoveIsMagic a răspuns:

The lost valentine, Dear John, The vow, Letters to Julier, Monte Carlo, Blue lagoon: The awakening, Raise your voice, Easy A, What a girl wants