| benys a întrebat:

Stie cineva cum se numeste filmul din urmatoarea descriere?:

Deci e un asasin care trebuie sa omoare pe nu stiu ce persoana importanta (mii se pare ca un presedinte) si planul lui e sa se ascunda intr-un apartament cu o seara inainte sa tina ala discursu in raza blocului unde se ascunde el. In apartamentu ala locuia o tipa care ar fi trebuit sa fie plecata nu stiu unde in timpul ala doar ca aia numai pleaca si ala isi petrece noaptea cu ea (tinand-o ostateca)... Apropo tipa are o pisica daca va ajuta laughing big grin

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Sunt multe filme de genul asta cu asasini care trebuie sa omoare o persoana importanta.