| Sheridanx a întrebat:

Caut un film si nu stiu cum ii spune.Cred ca joaca si Bruce Willis in film.Este vorba despre un asasin care ucide intreaga familie a unui baietel, iar pe el il "adopta". Ani mai tarziu, baiatul, ajutat de asasin vrea sa se razbune pe cei care l-au angajat pe asasin.Si se indragosteste de o tipa pe care trebuie sa o omoare, dar nu il lasa inima.

Ce film e? :-s

1 răspuns:
| NinaY a răspuns:

Seamana cu Razbunarea lui Logan, dar sa stii ca seamana si cu Secretspy05.nu stiu care e. e o combinatie intre mai multelaughing