| Adina07 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste filmul in care o femeie divortata cu copil il pune la incercare pe iubitul sau daca il iubeste pe fiul ei platind pe cineva sa fure copilul ei sa vada daca da banii pentru rascumparare si in sfarsit ea si-a dat seama ca nu poate si cu el fiindca nul iubeste pe fiul ei ca si copilul lui

1 răspuns:
| O734615555 a răspuns:

Puteai spune si tu un nume dintre actorii filmului si anul de distributie.Asa ar fi mai usor sa gasim care este filmul.