| Imperator a întrebat:

Cine ma poate ajuta. Am vazut un film acum cateva saptamani, era vorba despre 2 care s-au casatorit pentru a lua banii de la nunta, iar apoi vroiau sa se desparta, dar cei mai buni prieteni ai lor au murit intr-un accident si le-au lasat copilul lor..Pana la sfarsit s-au indragostit unu de altul. Stie cineva cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește „My Fake Fiance" - Logodnicul fals (2009) cu Melissa Joan Hart și Joseph Lawrence.
http://www.youtube.com/watch?v=IxgWn0gzgmI
Numai bine!

1 răspuns:
| Dariusuu a răspuns:

Habar nu am. As vrea sa te ajut