| ✿puffa✿ a întrebat:

Stie cineva cum se numeste un film cu descriere cam asa:
E vba de o vrajitoare rea ce se reincarnase parca intr-o tipa normala da frumoasa: Tamara(parca asa o chema)si tipa daca se uita la cineva il fermeca de facea ce vroia ea.Si doar 1 tip era imun sa zic asa, erau unii care mancau sticla din caua ei si se taiauca erau sub vraja ei. E gretos da e marfa filmulaughingbig grin

Răspuns Câştigător
| ForbiddenLove a răspuns:

Cred ca filmul se numeste Tamara -> http://www.cinemarx.ro/......00146.html
uita-te aici si vezi daca am dreptate sau nu.:*

5 răspunsuri:
| ✿puffa✿ explică:

Nu e Fantaghiro...

| lol1232 a răspuns:

Cred ca este vorba de Fantaghiro

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Chair acum 2 zile am vazut filmul:X

il ador:X
intr'adevar. Tamara se numestetongue

| NinaParadise0 a răspuns:

Fantaghiro?

thinking

| CookieTsang a răspuns:

Mmm... stiu filmu ca ma uitam cu mama si i-am dat vecinei porecla de Tamara rolling on the floor) ca era ff rea da nu stiu cum se cheama rolling on the floor