| babygirlmeli a întrebat:

Well, era un film cu o tipa blonda, la vreo 40 de ani, Donna parca o chema. care s`a mutat intr-un cartier. si s`a indragostit de un vecin, care avea 2 copii si sotie. si Donna il vroia pe el cu orice pret, si parca a omorat`o pe sotia lui straight face. si a inceput sa aiba grija de copiii lui. stiti careva cum se numeste?worried funditSa love struck

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

The Perfect Neighbor-Vecini buni- http://www.imdb.com/title/tt0430457/