| alintata_3923 a întrebat:

Stie cineva cum se va termina serialul mostenitorii de pe acasa? voturi + funda

2 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Nimeni nu are de unde sti cum se termina acest serial! Stiu doar producatorii si scenaristi! Trebuie sa astepti pana se termina ca sa afli sfarsitul! Pentru ca nimeni nu va sti acum cum se va termina!

| monica_8816 a răspuns:

Eu stiu... paula ramane cu juan si au un copil, beatriz cu pedro, berta cu modesto, sotia lui gaspar ramane insarcinata la fel si berta, julieta ajunge la inchisoare la fel si pedro pentru ca i-au sechestrat copilul paulei si lui juanwinking funda
?