| roxanaa98 a întrebat:

Stie cineva daca mai apare seonul 4 din The Vampire Diaries?!thinking

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Buna.
Si mie imi place mult "The Vampire Diaries". Am citit si cartea si ma uit si la serial. Serialul mi se pare destul de diferit de carte, dar imi plac ambele. Nu sunt sigura daca va aparea si sezonul 4, dar este posibil. 3 a aparut deja. Daca vrei poti citi si cartea, are 7 volume si este absolut geniala. Ideea e ca inca nu se stie sigur daca va aparea sau nu.

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Am auzit ca actorii au semnat pentru 6 sezoane.

| AddaXD a răspuns:

Mersi pentru fundita. Si sa stii ca m-am mai interesat si am aflat faptul ca se zvoneste ca serialul ar trebui sa aiba 6 sezoana. Dar inca nu au spus sigur totusi big grin

| mady21 a răspuns:

Cred ca da si eu sunt fana serialului

| roxanaa98 explică:

Sezonul*