| CoriiiXx a întrebat:

Stie cineva daca moare Vlad( din pariu cu viata)? Stiu ca a inregistrat o piesa cu Holograf dar si atunci cand se spunea ca Diana s-a sinucis, a aparut si ea cantand cu baietii.straight face In episodul urmator Vlad canta GOODBYE my lover..si mi-e tare frica sa nu moara crying! love struck Please daca stie cineva sa lase raspuns. (fundita)

Răspuns Câştigător
| LicuriciPlici a răspuns:

Nu cred ca moare probabil se va intampla ce s-a intamplat si atunci cand era pe jos a vrut sa plece dar nu a putut deoarece era tinut de anca deci nu probabil vor sa arate cum Vlad alege intre a trai pe pamant impreuna cu anca si ceilalti sau a trai alaturi de familia lui in ceruri.Parerea mea!

2 răspunsuri:
| LoveBadx a răspuns:

Nu moare si eu ma uit la pariu cu viata ....nu are cum sa moara ca doar in episodul de luni 9 aprilie spune:
ca are pentru cine sa traiasca pentru Anca :X si dupa aia cand arata ca lesina sau... ce se intampla nu moare doar i se face rau etc. fundita

| LoveBadx a răspuns:

E da mersi pentru funda ce.