| alina_8379 a întrebat:

Stie cineva de ce in emisiunea Next Top Model by Catalin Botezatu a tunso doar pe Aida?

Răspuns Câştigător
| AdinaELA a răspuns:

Buna! Aida era tunsa mai scurt de la inceput.Au avut o provocare toate fetele intr-una din primele emisiuini si doar Aida a acceptat sa se tunda scurt, cu masina.Bafta!

2 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

În episodul 3 sau 4(nu mai ştiu exact) Cătălin le-a spus fetelor că vor vace o şedinţă între notele 0 şi 2. Deci pe unele fete vroia să le tundă 0 iar pe altele doar foarte scurt. A întrebat cu cine să înceapă şi s-a oferit Aida. Pe ea a tuns-o 0, iar celelalte fete (aproape toate) plângeau. Văzând asta,Cătălin s-a gândit să le spună că a fost doar o probă şi oricum n-o tundea decât pe Aida care şi-a arătat de la începun că vrea. Deci da, doar Aida a fost tunsă, dar vezi şi tu că restul au păr. happy
Dar de tuns(mai devreme) au fost tunse şi alte fete(dar nu foarte scurt şi nici 0):Miruna şi încă o fată cu păr negru(dar ambele au ieşit din concurs).

| DimLight a răspuns:

Pentru ca e o emisiune de 2 lei si toate is o gaura de covrig