| A3 a întrebat:

Stie cineva de unde pot descarca serialul Hawaii Five-0?
Mersi anticipat!

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Cum a zis BOST, dar mai bine il vizionezi online (iti iei adblock ca sa nu mai primesti reclame) si gata, e mai usor.
https://filmeseriale. online/serial/hawaii-five-0/
Vizionare placuta!

| A3 explică (pentru Sn4k3):

Pai asta fac (acasa) dar recent m-am mutat in alt oras cu munca si inca nu am rezolvat cu netul, de asta caut sa descarc.

| Sn4k3 a răspuns (pentru A3):

Ti-am trimis mesaj

| Google342 a răspuns:

Il iei de pe torente...adica il piratezi...am vrut sa iti pun niste linkuri care ta ajuta da cica TPU nu incurajeaza piratarea filmelor programelor sau a altor chestii dar cauta tu pe google sau mozila unde vrei tu torente sechreach si acolo iti va da rezultatul cautariii si apoi intri pe primul rezultat si scrii acolo Hawaii Five-o si iti va da acolo filmul full

| Banu_Iuly_1985 a răspuns:

Salut, de le site-ul "Netflix"