| Bianca38 a întrebat:

Stie cineva din ce data este episodul cu apa de la schimb de mame,in titlu scrie 2017, dar nu este de atunci fiindca stiu ca este mult mai veche emisiunea dar nu mai stiu din ce an.Dau funda

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E din 2012.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Eu nu mai am TV de ani buni, dar imi amintesc episodul, deci n-are cum sa fie din 2017, poate 2010. In 2017 a fost redifuzat cel mai probabil.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Eu nu am vazut episodul, mi l-a povestit un prieten aproape in intregime si m-a facut sa rad cu lacrimi... si el se intreaba din ce an e si mi-a spus ca a observat ca apare un calendar in acel episod care e din 2012-2013
De asemnea a gasit-o si pe una dintre fete pe Facebook, cauta "simona tanase" laughing

| Gabriel2424 a răspuns:

Din 2016 e episodul.