| M00tssuuLLee a întrebat:

Stie cineva din ce film este asta?

http://www.youtube.com/watch?v=ErY4E3fDOLI

funda

3 răspunsuri:
| CandyHearts a răspuns:

Mda tu ai vrut sa ne sperii..nu? ei bine nu ti-a iesit, m-am obisnuit sa primesc videoclipuri de genul asta...asa ca am dat sunetul incet, iar cand a aparut femeia am ras laughing oricum buna poanta

| M00tssuuLLee explică (pentru CandyHearts):

Cred ca esti si proasta happy
Am intrebat din ce film e rington-ul ala happy
Asa ca numai comenta aiurea!

| CandyHearts a răspuns (pentru M00tssuuLLee):

Auzi desteapto....la ce dracu sa te gadesti cand vezi ca tot videoclipul e negru si apare amarata aia acolo zbierand...iar daca esti isteata putin, iti poti da seama ca nu e din niciun film ci este doar un rington (cum zici tu). si nu ma jigni copil infantil