| eumisha a întrebat:

Stie cineva exista cumva MOONLIGHT sezonul 2?

5 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

De fapt nu există, conform imdb a avut un singur sezon, 2007-2008, 17 episoade cu totul după care a fost anulat.Sorry! Dacă n-ai probleme cu limba engleză te poţi convinge citind aici http://en.wikipedia.org/wiki/Moonlight_%28TV_series%29#Cancellation

| Crisyy a răspuns:

Hey!
Nu exista sezonul 2, si nici nu va fi un sezon 2, doar primul...pa-pa

| Buburuzzza a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! exista! Preferatul meu! fundita? plssss

| AlLy_4922 a răspuns:

Din pacate nu exista...ador serialul dar prostii aia de la CBS l-au anulat doar dupa 16 apisoade.cryingcrying

| altan a răspuns:

Nu exista l.ai anulat si nu cred ca se mai fakebig grin