| giulia283 a întrebat:

Stie cineva filme asemanatoare cu " Tuturor băieților pe care i-am iubit" sau "The kissing booth"

5 răspunsuri:
| Andreea7000 a răspuns:

Asta voiam să întreb și eu? tocmai am terminat Tuturor băieților pe care i-am iubit, iar acum vreau sa ma uit la Sierra Burgess Is a Loser (2018), unde joacă Peter.

| Andreea7000 a răspuns (pentru Andreea7000):

Ok, emoticonul care râde arată ca un semn de întrebare. Foarte normal.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns (pentru Andreea7000):

Inseamna ca ai iphone laughing

| Andreea7000 a răspuns (pentru Tataru_Ionut_2001):

Nu am laughing Am Honor 9 Lite care seamănă destul de mult cu un iPhone

| Andreeavalentinna28 a răspuns:

Me before you, No strings attached, Flipped, 13 Reasons why, A walk to remember.