| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva filme cu vrajitoare indragostitie? Ps: am vazut un film asa. era despre o vrajituare de vreo 17 ani care s-a indragostit de un baiat si as vrea sa il revad dar nu il gasesc.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Posibil:Teen Witch (1989)
http://www.cinemarx.ro/filme/Teen-Witch-Teen-Witch-14643.html
mai vezi și:Stardust (2007),The Craft (1996),The Last Keepers (2013), Beautiful Creatures (2013) și în Seventh Son (2014) este o vrăjitoare tânără care se îndrăgosteste de Tom Ward

| anonim_4396 explică (pentru faramatania):

Beautiful Creatures (2013) era mersi

| faramatania a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.