| niko_3393 a întrebat:

Stie cineva filmul japonez in care o fata ce avea un semn din nastere mai special, pe spate, se indragosteste de un baiat ce o ucisese intr-o viata anterioara iar cei doi erau legati printr-un fir rosu ce pornea din degetul mic sau asa ceva? Va rog frumos sa imi spuneti si mie cum se numeste filmul daca se intampla sa stiti!

2 răspunsuri:
| heise a răspuns:

Si cunva la sfarsit ea il omoara si se omoara si ea pe o stanca undeva in desert (sau asa ceva)?

| niko_3393 explică:

Ba da Micky asa se termina, poti sa-mi spui si mie cum se numeste? Te rog!