| KatherineH a întrebat:

Stie cineva niste filme horror care implica un cuplu conducand noaptea pe autostrada sau asa ceva? Deasemenea, despre mostenitori care trebuie sa petreaca noaptea intr-o casa bantuita (sau nu) ca sa intre in posesia mostenirii?

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Dead End (2003),Thir13en Ghosts (2001),Texas Chainsaw 3D (2013),You're Next (2011)

| Sn4k3 a răspuns:

House on haunted hill 1, 2
Thir13en Ghosts

| OneReason a răspuns:

失眠 (2017)
(The Sleep Curse) -traducerea in engleza
(BLestemul somnului ) nu stiu exact cu se traduce in romana sa ii gasesc un sens bun,

Apropo e un film facut de chinezi si e foarte horror Eu l-am vazut acum cateva zile, apropo are traducere in romana.

| Edouard_Edy_1997 a răspuns:

Penny Dreadful (Pasagerul de noapte)