| emanuel96 a întrebat:

Stie cineva pe ce canal se difuzeaza serialul The Vampire Diaries? Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| AmyAmelie a răspuns:

Pe vplay. ro (colectii) gasesti toate sezoanele difuzate, cu subtitrari in limba romana, trebuie doar sa iti faci cont(gratuit).Iti afiseaza de asemenea si cand apar urmatoarele episoade din noul sezon.

9 răspunsuri:
| opierdevara a răspuns:

Bunica are tv prin cablu si am vazut ca e un canal Jurnal Tv unde il difuzeaza. nu ma intreba ora, ca nu stiu puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe netlaughing

| floriasdfg a răspuns:

Heii:*.
păi, la tv, nu.
poţi să.l vezi pe net pe anumite site.uri.

| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Dap..se poate viziona doar pe net in Romania, dar sunt site-uri foarte bune unde te poti uita neintrerupt, si eu m-a uit la serial
Vizionare placuta!

| emanuel96 explică:

Si pe ce siteuri as putea sa vad acest serial? in afara de vplay

| simonikxd a răspuns:

Pe,,vplay" dar trebuie` sa iti faci cont oh go on dureaza 4-5 min sau stiam parca pe hbo sau cnn thinking nu stiu sigur dar oricum cu vpay mergi la sigur kiss FUNDA ^.^

| Gabriela223 a răspuns:

TVD se difuzeaza din 17 februarie,pe diva universal, in fiecare luni, de la 21.00

| XxXeyXxX a răspuns:

Pe Sony international

| cry199 a răspuns:

Poti sa intri pe vplay si sa iti faci conthappy