| Whitesnake99 a întrebat:

Stie cineva pe ce drum a fost filmata, in Asfalt Tango (1996) scena cu autocarul (mergand pe un drum de munte de la noi, foarte frumos, cu serpentine etc.) cand opreste politia autocarul si se cearta ei?

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Buna dimineata, sper sa te ajute, am primit raspunsul de la regizorul filmului Nae Caranfil happy

https://ibb.co/MfmfXLp

| Whitesnake99 explică (pentru aditimus):

Wow...Glumesti, nu? laughing) Doar nu e pe bune... Pot sa imi permit sa intreb cum.ai intrat in legatura cu el?

| aditimus a răspuns (pentru Whitesnake99):

Sunt fotograf ai uitat?

| aditimus a răspuns (pentru Whitesnake99):

Astep funda!

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Astept funda!