| immaBeast a întrebat:

Stie cineva un film serial, ceva psihologic, nu stiu, ceva ce ar merita sa vizionez?
Sa aiba cat mai multe sezoane daca se poate.
Sa nu imi dati seriale de dragoste cu futareala si chestii copilaroase, multumesc.

10 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Nu stiu daca e chiar ceea ce cauti, insa Orphan Black am impresia ca este psihologic.Nu stiu, nu sunt sigura.Ideea e ca mie mi-a placut mult laughing si ar mai fi si Dexter, Lie to Me (dar asta desi e psihologic in toata regula devine plictisitor tare dupa un timp, eu l-am abandonat la sez 3) si Mr. Robot

| faramatania a răspuns:

Twin Peaks/chiar merită,, mai poți să încerci : Westworld, Gypsy

| Sn4k3 a răspuns:

Secret Window
Identity
Exam
Fight Club
The Number 23
The Jacket
The Skeleton Key
The Perfect Getaway
Nine Dead
Now You See Me
1408.

| Clorox a răspuns:

Sunt multe seriale...
American horror story asylum a fost destul de psihologic laughing

| WaterDrop a răspuns:

Serialele bune nu au multe sezoane. Poate Dexter.

Ceva mai scurt: The Night Of.

| CleanHeart a răspuns:

Homeland,The Killing, The Blacklist, Lie to me, Twin Peaks, American Horror Story, le-am luat toate de pe o lista cu filme pshihologice.

Răspuns utilizator avertizat
| Blastphemy a răspuns:

Vezi Arrival dacă nu l-ai văzut.

| SatanelDeLaVaradia a răspuns:

The mentalist sau sherlock, sherlock e cam scurt dar e genial (4 sezoane a cate 3 episoade, fiecare episod avand 1:28h)

| JackyMarcaggi a răspuns:

Criminal Minds
Hannibal