| DoarUca a întrebat:

Tocmai am terminat sezonul 7 din Doctor Who. Si pana apare sezonul 8 as vrea sa mai vizionez si alte seriale.
Imi poate recomanda cineva seriale asemanatoare?
Sau ce-l putim vreun serial frumos care merita vazut?
La raspunsurile cu seriale asemanatoare va rog sa puneti cifra 1 si la cele cu feriale frumoase care merita vazute ( preferabil sf ) numarul 2.
Mersi. :*

... Apropo dau FUNTA!

3 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Oh, c'moooon, nu există serial asemănător cu Doctor Who. Nu există serial mai bun ca Doctor Who.
Dar îţi recomand Sherlock.

| Dianna21 a răspuns:

Nu stiu seriale asemanatoare, e destul de "unic" laughing.
Poti incerca si : Pretty Little Liars, The Vampire Diaries, Teen Wolf, Castle, Haven, Once Upon a Time, The Originals, Merlin, Revolution, True Blood. Eu m-am uitat la toate astea si ti le recomand happy. Sunt chiar bune happy

| GeoRgiiANna31 a răspuns:

Nu cred ca sunt seriale asemanatoare dar iti recomad sf "Supernatural", "Fringe" sunt foarte interesante