| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva vre un anime in care un baiat nu are prietena si prietenii lui o platesc pe una sa stea cu el si pana la urma ea se indragosteste de el, m-am gandit ca ar fi o idee faina happy

1 răspuns:
| Zenithf a răspuns:

Am vazut un film artistic pe aceasta tema, nu mai stiu cum ii zicea. Baiatul afla ca ea a fost platita si se desparte de ea, dar ca in toate filmele siropoase americane pana la urma se impac si raman impreuna. Si o mai fost altul in care un tip pierde un pariu si trebuie sa iasa cu cea mai nepopulara fata din liceu, si asta se indragosteste de ea si pana la urma ea afla de treaba cu pariul, dar si asta e tot cu happy-ending.